افراد توان خواه و حقوق بشر

ارسال لایحه بازنگری شده قانون جامع حمایت از حقوق معلولان به وزارت رفاه

توسط:DPHR پنجشنبه 18 آبان 1391 (0)نظرات :

رئیس سازمان بهزیستی کشور از ارسال لایحه بازنگری شده قانون جامع حمایت از حقوق معلولان به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد.ادامه مطلب...

سازمان بهزیستی قوانین معلولان را اجرایی کند

توسط:DPHR پنجشنبه 18 آبان 1391 (0)نظرات :

عضو کميسيون اجتماعی مجلس با اشاره به عملکرد سازمان بهزيستی در نحوه انجام وظايف خود گفت: اين سازمان در مورد برخی از افراد تحت پوشش خود مانند معلولان عملکرد خوبی نداشته و نتوانسته قانون را در خصوص اين قشر اجرايی کند.برای ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید.

قانون حمایت از معلولان با گذشت 10 سال اجرایی نشده است

توسط:DPHR شنبه 15 مهر 1391 (0)نظرات :

عضو کميسيون اجتماعی مجلس، با تأکيد بر مظلوميت معلولان در جامعه، گفت: متأسفانه بعد از گذشت حدود ۱۰ سال هنوز قانون حمايت از معلولان از سوی دولت اجرايی نشده است، از اين‌رو اين افراد هم‌اکنون در شرايط سختی به سر می‌برند.جهت مشاهده ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید.

لایحه اصلاح قانون حمایت از معلولین در مسیر کمیسیون های دولت/لایحه اصلاحیه پیش از بودجه 92 به مجلس برسد

توسط:DPHR شنبه 15 مهر 1391 (0)نظرات :

رئيس فراكسيون حمايت از حقوق معلولين مجلس با انتقاد از عدم تحقق وعده دولت در ارائه لايحه اصلاح قانون حمايت از حقوق معلولان گفت: اين لايحه، مسير كميسيون‌هاي تخصصي دولت را طي مي‌کند و اميدواريم اين لايحه پيش از تقديم لايحه بودجه 92 به صحن علني مجلس ارائه شود.برای خواندن ادامه مطلب، اینجا را کلیک کنید.

وعده رئیس جمهور برای انتخاب مشاور در امور معلولان عملی نشد

توسط:DPHR شنبه 20 خرداد 1391 (0)نظرات :

رئیس جامعه معلولان ایران گفت: با گذشت حدود سه سال از وعده رئیس جمهور مبنی بر انتخاب مشاور در امور معلولان، این وعده هنوز عملی نشده است.برای مشاهده ادامه مطلب بر روی آدرس زیر، کلیک کنید:

http://www.mehrnews.com/fa/NewsDetail.aspx?NewsID=1614790